Nöroloji
26 Eylül 2022

Klinik Hizmetleri: 

Kliniğimizde 13 uzman ve 2 Öğretim Üyesi görev yapmaktadır. Bir EEG; 1 uyku teknisyeni olmak üzere 2 teknisyenle Elektrofizyoloji Labratuvarında hastalarımız incelenmektedir. İki adet veri hazırlama personeli

20 yatak ile klinik hizmeti vermektedir.   Tüm odalarımız kendine ait banyo ve tuvalet bulundurmakta olup, en fazla 2 kişiliktir. Aynı zamanda genel yoğun bakımda nöroloji adında yataklar rezerve edilmiştir.

Laboratuvar Hizmetleri: 

Nöroloji Servisi’ne bağlı EEG-EMG (elektronörofizyoloji) Laboratuarında elektroensefalografi ve elektronöromyografi yoğun biçimde uygulanmaktadır. Bu birimde EMG ve EP tetkiklerini servisimizde görevli uzmanlarca gerçekleştirmekte, EEG’ler ise servisimizde görevli EEG teknisyeni tarafından gerçekleştirildikten sonra yine uzmanlarımız tarafından değerlendirilmekte ve yorumlanmaktadır.

Poliklinik Hizmetleri: 

Her gün en az 3 genel ve haftanın belirli günlerinde özel dal poliklinik hizmeti verilmektedir. MHRS sistemi üzerinden genel polikliniklerde muayene olan hastalar ileri inceleme ve takip için özelleşmiş polikliniklere yönlendirilmektedir.


Doktorlarımız
Prof.Dr. Şevki Şahin (K. Nörofizyoloji)
Doç. Dr. Serkan Demir
Doç.Dr. Özdem Ertürk Çetin
Uzm.Dr. Cenk Başaran
Uzm.Dr. Damla Çetinkaya Tezer
Uzm.Dr. İpek Güngör Doğan
Uzm.Dr. Melek Çolak Atmaca
Uzm.Dr. Neşe Güler
Uzm.Dr. Nurbanu Gürbüzer
Uzm.Dr. Özlem Totuk
Uzm.Dr. Sanem Coşkun Duman
Uzm.Dr. Ümit Zanapalıoğlu
Uzm.Dr. Pınar BEKDİK