Nöroloji
01 Mart 2022

Klinik Hizmetleri: 

Kliniğimizde 7 uzman ve 2 Öğretim Üyesi görev yapmaktadır. Bir EEG; 1 uyku teknisyeni olmak üzere 2 teknisyenle Elektrofizyoloji Labratuvarında hastalarımız incelenmektedir. İki adet veri hazırlama personeli

20 yatak ile klinik hizmeti vermektedir.   Tüm odalarımız kendine ait banyo ve tuvalet bulundurmakta olup, en fazla 2 kişiliktir. Aynı zamanda genel yoğun bakımda nöroloji adında yataklar rezerve edilmiştir.

Laboratuvar Hizmetleri: 

Nöroloji Servisi’ne bağlı EEG-EMG (elektronörofizyoloji) Laboratuarında elektroensefalografi ve elektronöromyografi yoğun biçimde uygulanmaktadır. Bu birimde EMG ve EP tetkiklerini servisimizde görevli uzmanlarca gerçekleştirmekte, EEG’ler ise servisimizde görevli EEG teknisyeni tarafından gerçekleştirildikten sonra yine uzmanlarımız tarafından değerlendirilmekte ve yorumlanmaktadır.

Poliklinik Hizmetleri: 

Her gün en az 3 genel ve haftanın belirli günlerinde özel dal poliklinik hizmeti verilmektedir. MHRS sistemi üzerinden genel polikliniklerde muayene olan hastalar ileri inceleme ve takip için özelleşmiş polikliniklere yönlendirilmektedir.


*Doç. Dr. SERKAN DEMİR

*Doç.Dr. ÖZDEM ERTÜRK ÇETİN

*Uzm.Dr. MELEK ÇOLAK ATMACA


*Uzm.Dr. NEŞE GÜLER

*Uzm.Dr. NURBANU GÜRBÜZER

*Uzm.Dr. BURCU ERDEM


*Uzm.Dr. CENK BAŞARAN

*Uzm.Dr. YASEMİN AKGÜN

*Uzm.Dr. ÜMİT ZANAPALIOĞLU

*Uzm.Dr. SERKAN ÖZGÜR


*Uzm.Dr. İPEK GÜNGÖR DOĞAN

*Uzm.Dr. ÖZLEM TOTUK

*Uzm.Dr. DAMLA ÇETİNKAYA TAZER


*Uzm.Dr. SANEM COŞKUN DUMAN